Bebek Fotoğrafçılığı

Bebek Fotoğrafçılığı
FotoBlog 12 Eylül 2016 739 defa okundu 0 yorum

Bebek Fotoğrafçılığı
Sanatsal yeni doğmuş bebek fotoğrafçılığı GİF Bebek Fotoğrafçıları ile iki temel öğe üzerine tasarlanır … yararlı ve güzel fotoğraflar.

Evinize yeni doğmuş bir bebeği getirmek en heyecan verici, olağanüstü şeylerden biridir ve aslında ayni zamanda yaşadığınız en yorucu deneyimdir.

Profesyonel stüdyo ışıkları ve sahne fonlarının işin içine girmesi ile, GİF Bebek Fotoğrafçısı bebeğinizin yaşamının bu inanilmaz zamanlarını keyifle fotoğraflayarak yakalar. Bebek fotoğrafları çekim seansı aşağı yukarı üç saat gibi bir zamanda tamamlanır.

Sanatsal Bebek Fotoğrafçılığı

Yeni Doğmuş Bebek Fotoğraf çekimi için en güzel zaman bebeğinizin doğumundan itibaren 7. ile 14. gün arasında olan zaman veya 10-16 hafta arasındaki zamandır. Size göre bebek fotoğraf çekimi için en iyi zaman gerçekten ne elde etmek istediğinize ve bebek fotoğraflarını teslim almanızla beraber ne hissettiğinize bağlıdır: göz önüne alacağınız bazı şeyler; hala büklüm büklüm olan, çok küçük ve sıklıkla uyuyan yeni doğmuş bebek fotoğrafları mı istiyorsunuz? Yoksa daha çok yüz ifadeli, kamerayı takip edebilen gözleri olan bebeğinizin çekilmiş bebek fotoğraflarını mı tercih edersiniz? Bebeğinizin fotoğraf çekimleri için ilgili zaman için artı ve eksi yönlerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Bebek fotoğraf çekimlerinin bitmesi ile beraber, fotoğrafçılarımız çekilen tüm fotoğrafları gözden geçirirler ve dikkatlice seçilmiş en iyi resimlerden bir seçki oluştururlar. Bu fotoğraflar daha sonra ayrı ayrı kırpılır, renkleri düzeltilir ve müşteriye sunulmadan önce bazı dokunuşlar yapılır. Editlenmış bebek fotoğrafları seçkisi renkli, siyah beyaz olduğu gibi sepya tonlarında da olabilir.

Son olarak baskı seçkisini yapmanız için editlenmiş bebek resimlerini iki şekilde göreceksiniz. Müşterilere fiziksel olarak görebilmeleri için bir iletişim sayfası ve ev veya ofis bilgisayarlarından görebilmeleri için bir CD veya DVD sunulur. Disklerdeki bebek resimleri yüksek çözünürlüklü olsa da, sadece sizin görebilmeniz içindir ve tüm hakları saklıdır.

Her zaman müşterinin çalışma programına saygılıyız, sorumluluk anlayışı aileden aileye değişir. Açıkçası yeni anne baba olanlar için son baskı için bebek resimlerinden seçim yapma süreçleri 3 ayı bulabiliyor. ( malum az uyku)

Telif hakları serbest, tüm editlenmiş yüksek çözünürlüklü bebek fotoğrafların TIFF ve JPEG dosyaları DVD kayıdı olarak size sunulacaktır.

Bebek Fotoğrafçılığı

Bebek Fotoğrafçılığı

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.