Diş Partisi Fotoğrafçısı

Diş Partisi Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 30 Ağustos 2016 832 defa okundu 3 yorum

Bebeğiniz bir sabah kalktığınızda çılgın gibi ağlıyordur. Bir türlü nedenini anlamazsınız, hafif bir ateşi vardır, altı temizdir, doyurursunuz ama hala ağlama devam ediyordur. İşte böyle anlarda hafifçe bir diş etlerine bakın, belki de sizin ufaklık artık büyümeye karar vermiş ve katı şeyler yemek istediğini anlamıştır. Eskiden bebeğin ilk dişleri çıktığında diş buğdayı adı verilen geleneksel bir buluşma gerçekleşirdi. Şimdilerde bu gelenek diş partisi olarak biliniyor.Diş Partisi Fotoğrafçısı da bu gelenegi sürdüren kişi.

Çok güzel duygular barındıran güzle bir kutlamadır bu; bebeğin dişi sağlam olsun, rızkı daim olsun, bir an evvel büyüsün diye bir araya gelir insanlar. Aile büyükleri, yakın komşular ve arkadaşlar diş partisi sırasında mutlaka orada bulunurlar. Herkes bebeğin hediyelerini, ihtiyaçlarını alır gelir.

Şimdilerde çok daha güzel organizasyonlar ile diş partisi düzenleniyor. Ailenin büyükleri, bebeğinizin sevenleri hepsi bir araya geliyor. Zaman geçtikçe insanın hayatından kişiler azalıyor. Bebeğiniz büyüyüp kendini sevenleri ayırt edene kadar birçok kişi etrafından eksilmiş olacak belki de. Bu günleri hatırlaması ve beni ne çok seven varmış demesi için profesyonel bir diş partisi fotoğrafçısı ile anlaşmanız yerinde olacaktır.

Ekibimiz diş partisi fotoğrafçısı yetiştirmiş ve profesyonel ekipmanlar ile profesyonelliğini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Siz eğlenirken diş partisi fotoğrafçısı sizin için her anı ölümsüzleştirir. Seçtiğiniz konsept dahilinde ya da sizin istekleriniz doğrultusunda bizim tarafımızdan oluşturulan program dahilinde çekimler yapılır. Çekimler isterseniz tüm parti boyunca ya da belirli bir saat diliminde gerçekleştirilebilir. Diş partisi fotoğrafçısı fiyatları ekibimiz tarafından her bütçeye uygun olarak düzenlenebilir ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimize eklemeler yapılabilir.

Bebeğiniz ile yaşadığınız her anı parti sonunda seçtiğiniz bir albüm içinde, düzenlenen fotoğraflar ve DVD ile size sunuyoruz.

diş partisi fotoğrafçısı fiyatları

3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  surprizimo 10 Eylül 2016 - 21:25

  Diş Partisi Kutlamanın En Kolay Yolu..!
  Partiye Dair Herşey bu sitede 🙂

  surprizimo 10 Eylül 2016 - 21:25

  Diş Partisi için Kişiye Özel Ürünler..
  Parti İçin Aradığınız Herşey dugunvedogumfotografcisi.com da

  HfzSmyy 10 Eylül 2016 - 21:26

  Çocuğunun doğum gününü, sünnetini falan kutlarsın onu anladık da ilk diş partisi filan ilk tercih ettiğim site burası

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.