Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 27 Ağustos 2016 1622 defa okundu 32 yorum

Anneniz ile ilk buluşmanızı senelerce aile büyüklerinden, babanızdan dinlediniz. Annenizin sizi ilk kucağına aldığı ana dair 1 ya da 2 fotoğraf vardır, geri kalanını tamamen dinledikleriniz ile hayal edersiniz. Oysaki dünyanın en kutsal duygusudur annelik. Annenin görevi bebeğini karnında ilk hissettiği anda başlar ve bebeğini kucağına ilk kez aldığı anda anneler kutsallaşır. Annenin 9 ay sabırla beklediği cennet parçası artık kolları arasındadır. Anne zaten hazırdır aslında ama baba her zaman ürkektir. Çekine çekine alır bebeğini ilk kez kucağına, baba olmak işte tam da bu anda profesyonel doğum fotoğrafçısı o ilk anlarını çekmeye başlar.

Karşıdan baktığınız zaman ne kadar güzeller dersiniz içinizden. Yıllarca o anları anlatırsınız aileniz içinde. İki kişinin aile olmasını sağlar bir bebek. Aile olduğunuz ilk anları unutmanız mümkün değildir ama neden zamanla silikleşmesine izin veresiniz ki anılarınızın?

Tüm anılarınızı ilelebet saklamak için uzman bir doğum fotoğrafçısı olarak size yardımcı olmamız mümkün. Aile olduğunuz ilk anlarda sizin yanınızda olabilir ve sizin gözlerinizdeki ışıltıyı, en özel anlarınızı yakalayabiliriz. Bizim için bir anne ile bebeğin, bebek ile annenin, baba ile bebeğin buluşması bir sanattır. Bir aile olmayı öğrendiğiniz ve en derinde hissettiğiniz o anlarda tüm profesyonelliğimiz ile yanınızda olup, heyecanlarınızı kara kare ölümsüz hale getirmemiz mümkün.

İleride çocuklarınıza bırakacağınız, her baktığınız da o günü tekrar yaşayacağınız fotoğrafların; doğal ve bir o kadar orijinal olmasını istiyorsanız yıllardır kazandığımız tecrübeler ile size en özel doğum fotoğrafı çekimi hizmetini sunabiliriz.

Bizim için doğum fotoğrafı dendiğinde önemli olan; sizin duygularınızı en salt şekilde fotoğrafa yansıtmak ve o günün heyecanını yıllar sonra dahi aynı fotoğraf karesinde görmenizi sağlamaktır. Profesyonel bir fotoğraf çekimi için gerekli tüm ekipmanlar tarafımızca sağlanır ve sizin dilediğiniz yönde bir plan hazırlanır. Tarafımızca yapılan tüm doğum fotoğrafçılığı hizmeti esnasında bebeğin ve annenin güvenliğini ya da sağlığını tehdit edecek hiçbir unsur bulunmamaktadır, doktor ve hemşireler ile koordine olmuş halde çalışmayı benimsemiş bir ekibizdir.

Sizi güzel anılar biriktirmekten uzak tutan doğum fotoğrafçısı fiyatı hiç şüphesiz güvenebileceğiniz adres biziz. Siz bize bu iş için ayırdığınız bütçeyi söyleyin, biz sizin için bir plan çıkaralım ve beraber uygulamaya koyulalım. İstekleriniz doğrultusunda size ve bütçenize uygun en güzel paketi hazırlayalım.

“Fotoğraflarımın kalitesi fiyatla beraber düşer mi?”, “Düşük fiyat, kötü ve uğraşılmamış çekim olur.” gibi düşünceleriniz var ise size daha önce çalışmalarımızdan örnek göstererek referanslar sunmamız da mümkün.

Özel kampanyalarımızdan yararlanarak doğum öncesi fotoğrafları ile doğum fotoğrafları için çok daha özel konseptlerden faydalanmanız mümkün.

Paketlerimizi oluştururken sizin için özel olan anların tam olarak yansıtılmasına önem veriyoruz. Çekimlerimizi belirli zaman dilimlerinde yapıyor ve sonrasında sizi aileniz ile yalnız bırakıyoruz. Fotoğrafları teslim ederken DVD halinde ve albüm olarak size sunuyoruz, dilerseniz albümleri siz belirleyebiliyorsunuz.

Bütçenize göre hazırladığımız paketlere göre birçok çekim yapıyor ve bu çekimler arasında seçimler yapmanızı sağlayarak bu fotoğraflar üzerinde photoshop işlemleri yapıyoruz. Dileyen kişiler için aynı zamanda video çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

En özel anlarınızda size tanıklık edecek bir doğum fotoğrafçısı ile çalışacaksanız bu kişinin işini seven ve profesyonel eğitim almış kişiler olması gerektiğini biliyoruz. Biz sizlerin özel anlarını ölümsüzleştirmek için en iyi teknolojiyi kullanıyor ve hakkını veriyoruz. Bebeğin bulunduğu ortamlarda fotoğraf çekimi yapmak oldukça önemlidir, doğru ışık ve doğru ürünler kullanmak gerekir. Bizimle yapacağınız bir çekimde bebek ve aileniz güvende, mutlu ve bir çok anı belgelemiş olacaktır.

doğum fotoğrafı çekimi,doğum fotoğrafçısı

32 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
 1. Pingback: Doğum fotoğrafçısı fiyatları » Düğün Fotoğrafçısı & Bebek Doğum Fotoğrafçısı & Özel Gün FotoğrafçısıDüğün Fotoğrafçısı & Bebek Doğum Fotoğrafçısı & Özel Gün Fotoğrafçısı

 2. Pingback: Hamilelik Fotoğrafçısı

 3. Pingback: Baby Shower Fotoğrafçısı

 4. Pingback: Bayan Düğün Fotoğrafçısı

 5. Pingback: Sefaköy Doğum Fotoğrafçısı

 6. Pingback: Etiler Doğum Fotoğrafçısı

 7. Pingback: Doğum Anı Fotoğrafçısı

 8. Pingback: Gebelik Fotoğrafçısı

 9. Pingback: En iyi doğum fotoğrafçısı

 10. Pingback: Florya Doğum Fotoğrafçısı

 11. Pingback: İstanbul doğum fotoğrafçısı fiyatları

 12. Pingback: Bostancı doğum fotoğrafçısı

 13. Pingback: Bakırköy doğum fotoğrafçısı

 14. Pingback: Doğum Fotoğrafçısı | 24 Yabacı Dizisi

 15. Pingback: İstanbul Doğum Fotoğrafçısı | alibabaturkiye

 16. Pingback: İstanbul Ucuz ve Kaliteli Doğum Fotoğrafçısı | asyahaberblog

 17. Pingback: Profesyonel Doğum Fotoğrafçılığı | Emre Arıcı

 18. Pingback: Güngören doğum fotoğrafçısı

 19. Pingback: Kadıköy doğum fotoğrafçısı

 20. Pingback: Kartal doğum fotoğrafçısı

 21. Pingback: Maltepe doğum fotoğrafçısı

 22. Pingback: Pendik doğum fotoğrafçısı

 23. Pingback: Sancaktepe doğum fotoğrafçısı

 24. Pingback: Sarıyer doğum fotoğrafçısı

 25. Pingback: Şile doğum fotoğrafçısı

 26. Pingback: Şişli doğum fotoğrafçısı

 27. Pingback: Tuzla doğum fotoğrafçısı

 28. Pingback: Ümraniye doğum fotoğrafçısı

 29. Pingback: Doğum fotoğrafçılığı neden tercih edilmeli?

 30. Pingback: Doğum Hikayesi Fotoğrafçılığı

 31. Pingback: Profesyonel Doğum Fotoğrafçısı - Trung Tâm Anh Ngữ IALC

 32. Pingback: En Özel Doğum Fotoğrafları

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.