Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı
Düğün Fotoğrafçısı 27 Ağustos 2016 1920 defa okundu 21 yorum

Bazen elinize bir fotoğrafı alırsınız ve dersiniz ki; “Ne kasıntı çıkmışım!”. Bunun nedeni bazı insanlar fotoğraf çektirmekten hoşlanmaz, o insanlar doğal güzeldir eğer dikkat ederseniz “haberim yokmuş” fotoğraflarında çok daha güzel görünürsünüz. Bu güzelliğin nedeni o anda ışığın doğru kullanılması ve sizin gerilmemenizdir.Özel günlerde ise malum bir sürü fotoğraf çektirmeniz gerekir ve gün sonunda bir tane fotoğrafı beğenmeyebilirsiniz bu durumda hepsi çöptür çünkü herkes kötü fotoğrafları yok etmek ister. Sosyal medyada dahi fotoğraf yayınlamak için saatlerce ışık arıyorken düğün günü nasıl sıradan fotoğraflara güvenebilirsiniz ki? Sizin duygularınızı torunlarınıza taşıyacak bir düğün fotoğrafçısı konusunda doğru yerdesiniz.

Fotoğraf çekilmekten hoşlanmıyorsanız, “Ben fotoğraflarda güzel çıkmıyorum ki!” diyenlerdenseniz sizin profesyonel düğün fotoğrafçısı yardımına ihtiyacınız var demektir. Düğününüzü baştan sona bir rüya gibi anlatan ve o günün en güzel kadınının siz olduğunu, en güzel erkeğinin de damat olduğunu kanıtlayan fotoğraf kareleri ile dolu bir albümü size verebiliriz.

DÜĞÜN HİKAYESİ İLE DUYGULARINIZI GELECEĞE TAŞIYORUZ

Düğün hikayesi oluşturmak isterseniz sizin için evinizden ayrıldığınız andan itibaren sizi takip edecek ancak rahatsız etmeyecek bir ekip oluşturabiliriz. Damat ve gelin ayrı ayrı hazırlanırken; arkadaşlarının heyecanı ve adım adım birbirleri ile buluşacakları ana kadar yaşadıkları her şey bizim uzman ekipmanlarımız sayesinde ölümsüzleşir. Dilerseniz videolar ile bu anları çok daha akıcı bir şekilde size sunabiliriz.

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra düğün fotoğrafçılığı konusunda uzman olan ekibimiz sizi düğün yerine kadar takip eder, arabada gelin ile damadın ilk buluşması, gelinin heyecanla eteklerini toplayışı ve damadın o anda dünyadaki tek kadın gelinmişçesine bakışları profesyonel cihazlarımız sayesinde an ve an kaydedilir. Bir an dahi ziyan olsun istemediğimiz için oldukça üst teknoloji ekipmanlar ile çalışıyoruz çünkü profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak bizim işimiz her önemli saniyeyi yakalamak.

İnsan için mutlu anlar çok hızlı geçer ve dersiniz ki nasılda bitiverdi gün bizim işimiz sizin için düğün fotoğrafları ve videoları ile bu günü ölümsüz ve sihirli kılmak. Sınırları belirleyen ise kesinlikle siz olacaksınız, ekibimiz isterseniz sabah gözünüzü açtığınız andan itibaren, isterseniz hazırlanmaya başladığınız da ya da düğün salonuna girerken sizin için her anı sonsuza kadar saklamanızı sağlayabilir.

Düğün gününüzde babanızın sizi damada teslim ettiği anı, gelini ilk öptüğünüz anı, gelinin ayağınıza bastığı anda yaşadığınız şaşkınlığı, gelinin demetini arkadaşlarına doğru atışını ve o demeti kimin kaptığını bir ömür hatırlamanız mümkün. Ekibimizin işi ise sizin düğününüz esnasında doğru anda doğru yerde durmak, gecenin ihtişamını, sizin mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek.

PROFESYONEL EKİP, SIFIR RİSK

Ekibimiz tamamen sizle ve sizin istekleriniz ile koordine olmuş bir halde çalışacaktır. Gece boyu belirlediğiniz planı bize sunmanız halinde; dilerseniz son dönemde popüler olan eğlenceli danslarınızı, dilerseniz pastanın kesildiği anı, dilerseniz ilk dansınızı kısa kesitler halinde düğün hikayesi hazırlığında kullanabiliriz.

PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI FİYATLARI

Fiyatlarımız belirli paketler ile müşterilerimize sunulur. Sizin istekleriniz doğrultusunda yeni bir fiyatlandırılmaya gidilmesi mümkündür, size uygun farklı bir paket oluşturmamızı isterseniz ekibimiz olanaklarının tümünü sizin için kullanacaktır. Bütçe ile ilgili problem yaşıyorsanız yine en kaliteli ve en doğal çekimleri size uygun bir paket ile sunabilir ve isteklerinizin hepsine cevap vermek için elimizden geleni yaparız.

Ben somut bir şeyler görmek istiyorum derseniz ekibimizin daha önceki çalışmalarından örnekleri ve referansları size sunmamız mümkündür.

Amacımız özel anlarınızı unutulmaz kılmak. Profesyonel ve bu işin eğitimini almış bir ekiple her saniyesini hatırlayacağınız bir düğün ve düğün hikayesi hayal değil. Siz isteyin biz sizin için düğününüzü her anı ile ölümsüz kılalım.

profesyonel düğün fotoğrafçısı