Gelin Şemsiyesi Modelleri

Gelin Şemsiyesi Modelleri
FotoBlog 24 Eylül 2016 1098 defa okundu 0 yorum

2017 Gelin Şemsiyesi Modelleri ve fiyatları olarak dantelli gelin şemsiyeleri, saten şemsiyeler, pembe şemsiye,  gelin şemsiyeleri fiyatları gelin aksesuarları gelin şemsiyesi satın al süslü gelin şemsiyeleri gelin hamamı gelin tacı gelin şemsiyesi fiyatları gelin şemsiyesi ve yelpazesi özel yapım şemsiyeler siparişiniz üzerine özel olarak hazırlanır. Özellikle fotoğraf çekiminde kullanılan gelin şemsiyeleriyle çok güzel fotoğraflar vereceksiniz.

Gelin Şemsiyesi, size düğün günü bir gelinin aksesurları bakımından  düğün günü bir gelinin baş tacıdır.Gelinin zerafetine zerafet katmakla birlikte üzerindeki gelinliği ile de uyum sağlaması gerekmektedir.Gelinliğiniz dantelli bir gelinlik ise dantelli, değilse dantelsiz düz olmalı.Gelinliğiniz pembe ise pembe, beyaz ise beyaz bir renk tonu kullanılmalı ve muhakkak uyumlu olmalıdır.

Sonbahar aylarında, ister dış çekim fotoğrafçılığı ister düğün fotoğrafçılığı için olsun sonhabarın tüm ihtişamını ortaya çıkarmak için gelin adayları şemsiye modellerinden birini muhakkak kullanmalıdır.Hem düğününğüz için hemde fotoğraflarınız için olmazsa olmaz aksesurarlar arasında şemsiye modellerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İster pembe tüülü,ister krem dantelli ister sadece tüllü şemsiyeleri kullanabilir isterseniz de taşlı dantelli, ister sadece çiçekli modelleri isterseniz de kırmızı bir gelin şemsiyesi kullanabilirsiniz.Bu tamamen sizin üzerinizdeki gelinlik modeli ile uyumunuza kalmıştır.

Sizler için gelinlik modellerini bir galeri şeklinde derledik.Aşağıdaki fotogalerimizden şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.