Hamile Fotoğrafçısı

Hamile Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 12 Eylül 2016 1438 defa okundu 0 yorum

Hamile Fotoğrafçısı – Hamile Fotoğrafçılığı ve Hamilelik

Hamilelik, bir kadının başına gelebilecek en güzel şey. Doğanın size verdiği müthiş bir armağan. Kadınların hamileliklerini saklayıp, bol giysiler giydiği dönemler artık çok geride kaldı. Modern kadın bunu bir ayıp olarak yaşamıyor aksine gururlanılacak her anının tadını çıkaracak bir süreç olarak görüyor ve bunu hamile fotoğrafçılığı ile ölümsüzleştiriyor.

Neden herhangi biri değil de Hamile Fotoğrafçısı?

Hamilelikte her kadın hormonlarından dolayı hayatının herhangi bir döneminden daha güzeldir. Ancak bu güzelliği fotoğraflamak acemice yapılmamalı, işinin ehli bir hamile fotoğrafçısı, doğru ışık ve mizansenlerle sizi en güzel yansıtacak şekilde objektifini konuşturmalıdır. Hayalinizdeki mizanseni ya da hamile fotoğrafçısı ile yapacağınız ön tanışma ile sizi en güzel gösterecek kareleri birlikte kurgulayalım.

Nasıl görünmek istersiniz? Göbeğini açıkta bırakıp hınzırca gülümseyen biri mi? Soft ışıkta göbeğini tutan bir romantik mi? Emin olun ki hamile fotoğrafçısı size en yakışacak kurgu önerileriyle gelecektir. En güzel gebelik fotoğrafları 7. ayın ortalarına kadar alınmaktadır. Bu nedenle iyi bir zamanlama yapmayı ihmal etmemelisiniz. Ben ne yaparım, elimi nereye koyarım diye düşünmeyin, halden anlayan kadın hamile fotoğrafçılarımız bir dost sıcaklığı ile yanınızda olacaktır. Tercihinize göre stüdyo ortamında yahut seçeceğiniz açık ya da kapalı bir mekanda tüm hayallerinizi gerçekleştirecek zengin bir ekipmana sahibiz.

Dış Mekan Hamile Fotoğrafları Çekimleri

Dış Mekan Hamile Fotoğraf ÇekimleriStüdyo hamilelik çekimlerinde tam donanımlı stüdyomuzda kusursuz kareler olur fakat dış mekan çekimlerinin artısı doğal olmasıdır. Dış mekan hamilelik çekimleri kıyafetli ve kendinizi rahat hissedebilmeniz açısından avantajlıdır. Dış mekan hamile çekimlerinde hamileliğin doğal güzelliği ile mekanın doğal güzelliği ile çekilen fotoğraflar olağanüstü olabiliyor. Adalarda, tarihi dokulu bir mekanda, doğa dokusu olan bir mekanda hamilelik fotoğraflarının tadına doyum olmaz .

Kamera karşısında rahat olamayan çiftler için dış mekan hamile fotoğraf çekimleri onlara hamile fotoğrafçısı yokmuş gibi rahat davranmalarını sağlayabiliyor ve ayrıca  çifte daha romantik, duygusal anlar yaşamasını sağlayabiliyor.

Hamilelik doğal bir olaydır. Bazen stüdyoda hamilelik fotoğraflarının çekimi çok yakışmayabiliyor. Daha  doğal görünümlü hamilelik fotoğrafları isteyenler için dış mekan çekimleri daha uygun olabilir.

Stüdyo harici hamile fotoğraflarının çekimleri evinizde ve evinizin çevresindeki uygun alanlarda yapılabilinir. Dilerseniz evinize gelip bir süre orda çekim yaparız daha sonra evinizin bahçesinde veya yakınlarında beraber karar vereceğimiz yerlerde  hamilelik çekim yapabiliriz.

Dış mekan doğum fotoğrafları çekim fiyatları için dış mekan hamile fotoğrafları çekim fiyatlarına bakınız.

Stüdyo Hamile Fotoğrafları Çekimi

Stüdyoda hamile fotoğrafları çekiminde Profesyönel ışık sitemleri ile kontrol edebileceğimiz bir ambians- ortam oluşturabiliyoruz fakat stüdyo dışı çekimlerde bazen güneş zorluk çıkarabiliyor. Stüdyoda daha özel bir ortam oluyor. bazı anne adayları yabancı insanların içerisinde kendilerini rahat hissedemiyorlar.

Stüdyo hamile fotoğrafları çekimlerinde odak noktası anne adayı  ve karnı oluyor dolayısı ile esas konu ile ilgili daha iyi hamile resimler elde edilebiliniyor..

Evde Hamile Fotoğrafları Çekimi

Evde-Hamile-FotografciligiAnne adayının kendi evindeki hamilelik fotoğraflarının çekimleri sırasında kendini daha rahat hissediyor ve güzel ifadeler yakalama ihtimali daha yüksek oluyor. Ama bizim evi tercih etmemizin sebebi bu değildir. Çünkü sizin kendinizi rahat etmenizi sağlamak hamile fotoğrafçıları olarak bizim sorumluluğumuzda olan birşey ve elimizden geleni yapıyoruz.  Evde hamilelik çekimlerinin şöyle bir avantajı oluyor; bebek ailenin bir üyesi olmadan önce anne baba adayının nasıl bir hayatı olduğunu da fotoğraflara yansıtmış oluyoruz.

Hamile Fotoğrafçısı

Hamile Fotoğrafçısı

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.