Hamilelik Fotoğrafçısı

Hamilelik Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 28 Ağustos 2016 1299 defa okundu 2 yorum

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk anı hatırlıyor musunuz? Nasıl unutulur ki değil mi? Dünyaya sizin bıraktığınız en kalıcı eserdir çocuklarınız. İnsanlara sizi hatırlatırlar, sizin kanınızdan ve canınızdan bir parçadırlar. Hamilelik süreci ise son derece meşakkatlidir, anne vücudunda sevimli bir varlığa yer vermiştir ve onunla tüm yaşamsal fonksiyonlarını paylaşmaktadır. Zaman içinde anne vücudunda değişimler olur. Hamilelik Fotoğrafçısı olarak işte tam burada devreye gireriz.

Karında büyüme, eğilirken zorlanma, hormonların daha etkin çalışması gibi durumlardır bunlar. Annemiz yavaş yavaş kilo almaya başlar ve bebeğini kucağına alacağı güne kadar büyük bir değişim yaşar. Anne olmanın ne kadar kutsal bir görev olduğunu gösterircesine değişir güzel annelerimizin vücudu ve kıyafetleri.

Hamilelik dönemi sırasında yaşadıklarınızı senelerce eşinizden dinlemek yerine her ay yaşadığınız değişimi bizimle beraber belgelemeye ne dersiniz? Ekibimizin profesyonelliği ile sizin tatlı anne telaşlarınızı bir araya getirelim ve sizin istediğiniz sınırlar dahilinde çekimler gerçekleştirelim. Böylece bebeğiniz o gelmeden önce neler yaptığınız da bilsin ve ömür boyu annesinin onu beklerken yaşadığı heyecanlara tanıklık etsin. Tüm çekimlerimiz profesyonel eğitim almış ekibimiz ile yapılmakta ve teknolojinin en iyi ekipmanları kullanılarak her an muhteşem şekilde kaydedilmektedir. Konsepti siz belirleyebileceğiniz gibi aklınızda bir konsept yoksa bizim yönlendirmelerimiz ile de güzel bir hamilelik hikayesi  yaratabilirsiniz.

Hamilelik fotoğrafçısı hizmeti verirken en dikkat ettiğimiz husus annenin olmazsa olmazlarında yanında olmaktır. Annenin ilk hamile pantolonunu alışı, bu pantolonu giyerek kabinden ilk çıkışı, her ay aynı kıyafet ile çekilen değişimi, annenin ilk cinsiyeti öğrendiği günün fotoğrafları mutlaka bir hamilelik fotoğrafçısı tarafından çekilmelidir ve ekibimiz bu anların hepsini sizinle koordine bir şekilde takip eder. Tüm bu süreç içinde sizi yakından takip edecek olan ekibimiz her zaman sessizlik politikası ile çalışır. Varlıklarından haberdar olduğunuz ekibimizi hissetmeniz mümkün değildir çünkü asla anın büyüsünü bozmaz ve en salt duyguları, en doğal şekillerde yakalamayı hedefleriz.

Biz annenin mutluluğu, çocuğunun dünyaya geleceği günü sayması sizin için olduğu kadar bizim için de heyecanlı ve mucizevi bir süreçtir. İşin sonuna geldiğimiz zaman sizin için çekilen fotoğraflar güzel bir DVD ile size sunulacak ve asla kaybolmayacaktır. Seçtiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamalar yapılacak ve sizin seçtiğiniz albüm ile beraber size teslim edilecektir.

Hamilelik fotoğrafçısı fiyatları  ekibimiz tarafından farklı konseptlere dayanılarak belirlenmiştir. Birçok paket seçeneğinden kendinize uygun olanı seçebileceğini gibi yeni bir paket oluşturmak ya da bütçenize göre bir paket hazırlamak bizim için zor olmayacaktır.

Dilerseniz annemizin hamilelik dönemini çeşitli videolar yardımı ile hamilelik hikayesi  olarak da size sunabiliriz. Dileyen müşterilerimize daha önceki çalışmalarımızdan örnekler gösterilecek ve çekimlerimizin kalitesini görmenin yanı sıra fikir edinmelerine de yardımcı olunacaktır. Ekip olarak sizin mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek için en iyi ekipmanlar yardımı ve profesyonelliğimiz ile ve doğum fotoğrafçısı fiyatlarını her keseye uygun hale getirerek  çalışmaktayız.

hamilelik fotoğrafçısı,gebelik fotografçısı

hamilelik fotoğrafçısı ve gebelik fotografçısı

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.