Kağıthane doğum fotoğrafçısı

Kağıthane doğum fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 3 Eylül 2016 531 defa okundu 0 yorum

Kağıthane doğum fotoğrafçısı olarak, doğum sırasında annenin çektiği acı bilim adamları tarafından araştırılmış ve ortaya çıkan sonuca göre bir annenin doğum esnasında çektiği acı birçok kemiğinin kırılmasını eşdeğer bir acı ile özdeşleştirilmiştir. Böyle bir anda anne genelde baygın olur. Baba ise kapının önünde karısının ve çocuğunun heyecan ile ona sapa sağlam gelmesini bekler. Bu süreç  genel olarak 2 – 3 saat sürmektedir genelde ancak bu anlar yaşayan kişiler için geçmek bilmez ve yıllarmış gibi sürer. Doğum esnasında aile bireylerinin hepsi ve yanınıza gelen sevenlerinizin heyecanlı olduğu için olduğu için fotoğraf çekmeyi unuturlar.

Yıllar sonra aile albümünüze baktığınızda görürsünüz ki size o kadar uzun gelen günden tek bir kare vardır; yatakta çekildiğiniz kucağınızda çocuğunuz olan ve kocanızın da size sarılmış olduğu tek bir kare.

Böyle özel bir günde anılarınız daha fazla olsun ve bu anları daha dolu dolu hatırlayayım istiyorsanız Kağıthane doğum fotoğrafçısı ekibimiz sayesinde en kaliteli ve en duygu dolu fotoğraf karelerine sahip olabilirsiniz. Ekibiniz profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Bütün fotoğraf ekibimiz teknolojik ekipmanları kullanmayı ve bunu bir sanata çevirmeyi öğrenmişlerdir. Kağıthane doğum fotoğrafçısı ekibimiz doğum fotoğrafları çekerken siz ve hastane ile işbirliği içinde çalıştığı için doğum esnasında hiçbir terslik yaşanmasına mahal vermemektedir.

Kağıthane doğum fotoğrafçısı ekibiniz aynı zamanda bir çok bütçeye uygun paketler hazırlamıştır. Kişiler bu paketlerden birini seçerek ya da bizden bütçelerini uygun bir paket talep ederek doğum fotoğraflarının çekilmesini isteyebilirler. Müşterilerimizin talep etmesi halinde fotoğraf çekiminin tümünü profesyonel bir bayan fotoğrafçı arkadaşımız gerçekleştirebilmektedir.

Kağıthane doğum fotoğrafçısı

Kağıthane doğum fotoğrafçısı

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.