Karasu Doğum Fotoğrafçısı

Karasu Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 30 Ağustos 2016 629 defa okundu 0 yorum

Hamilelik dönemi anne için de baba içinde zor geçen bir dönemdir. Kadın vücudunun değişimi, hormonlarının bir bedene daha hizmet etmesi ile uğraşır. Baba ise eşini mutlu etmek ve oğlunun hayatını inşa etmek ile meşguldür. Annenin ufak aşermeleri, babanın çocuk geliyor panikleri ve her gün değişen anne bedeni doğuma giden yolda en heyecanlı günleri sunmaktadır. Sakarya’nın ve bütün ilçelerinin en büyük fotoğrafçısı Karasu doğum fotoğrafçısı Serpil Arpacık, tüm doğum çekimlerinizde hizmetinizde.

Anne olmak oldukça zor bir iştir bedeninizde bir can daha vardır ve bunu hissedersiniz. Canlıdır, konuştuğunuz da tepki verir, tekme atar sıkıldığını artık dünyaya gelmek istediğini anlatır ama bir şekilde kendini anlatır…

Çocuğunuzun dünyadaki ilk zamanını yaşadığı yer karnınız ise neden çocuğunuza bu günleri anlatmak yerine bu günleri ona ölümsüz bir şekilde sunmayasınız? Karasu doğum fotoğrafçısı ekibimiz sayesinde artık hamilelik döneminiz an ve an elinizde olacak. Çocuğunuza yaptığınız ilk alışverişlerden, ilk doktor kontrolünüze kadar her anın heyecanını çocuğunuza gösterebileceksiniz. Karasu doğum fotoğrafçısı ekibimiz anne ve baba olma telaşının özel bir duygu olduğunu bilen kişilerden oluşmaktadır ve bunun yanı sıra üst düzey teknolojide ekipmanlara sahiptir. Karasu doğum fotoğrafçısı ekibimizin profesyonel ve estetik yapıları sayesinde muhteşem bir hamilelik dönemi geçirdiğinizi çocuğunuz ve tüm sevenleriniz bilecektir.

Hayatta bir ya da iki kere yaşamanızın mümkün olduğu bu anları kaçırmamanız son derece önemlidir. Çocuğunuzun cinsiyetini öğrendiğiniz o ilk an ve odadaki heyecanın yüzlere yansıması, bazen annenin mutluluktan dolan göz yaşları hamilelik döneminin en özel anlarını oluşturmaktadır.Karasu doğum fotoğrafçısı fiyatları hakkında her kese ve her keseye uygun doğum fiyatlarımız mevcuttur.Yeter ki siz, Serpil Arpacık Fotoğrafçılığı tercih edin, kaliteyi ve profesyonel fotoğraf çekiminin keyfine varın.Kaliteyi profesyonel bir dokunuş ile ucuza getirin.

Ekibimiz her bütçeye uygun paketler hazırlamıştır. Bize sunduğunuz bütçe dahilinde yeni bir paket oluşturulabilir ya da sizin istekleriniz paketlere dahil edilebilir. Müşterimizin isteği doğrultusunda bu dönemi bayan fotoğrafçı arkadaşlar fotoğraflayabilir ve ardından müşterimize sunabilir.

karasu doğum fotoğrafçısı

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.