Kına Fotoğrafçısı

Kına Fotoğrafçısı
Kına Fotoğrafçısı 31 Ağustos 2016 1075 defa okundu 0 yorum

Bayan Kına gecesi fotografçısı kültürümüzün en özel günlerinden biridir. Türk kültürü yüzyıllardır evlenmek üzere olan kızın evdeki son gecesini iki ailenin kadınları ve gelinin yakın arkadaşları ile kına gecesi yaparak kutlar. Kına gecesi anne evine veda, yeni bir hayatın başlangıcı, iki ailenin bir araya gelmesinin ve kaynaşmasının aracısı, gelinin kendini evine adaması ve annesi ile geçireceği son gecenin en güzel hatıralarından birisidir.Bu yüzden profesyonel ucuz indirimli ve her bütçeye uygun kına fotoğrafçısı, bu özel geceyi fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmek için vardır. Düğün fotoğrafçısı ile de bir kaç gün sonraki düğününüzü nesillere aktarabilirsiniz.

Eskiden beri kına gecesinde tüm kadınlar ellerine kına yakar, gelinin kına merasimi sırasında duygusallık son safhaya ulaşır ve gelin kendini tutamayarak o anın heyecanı ile ağlar. Anne ve gelin arasında en özel bağlardan birini temsil eden bu an sırasında kayınvalide genel olarak gelinini ve anneyi teselli etme çabasında etraflarında pervane olmaktadır, gelinin kendi evinde de iyi bakılacağına emin olan kayınvalide anneye ve kızına güzel cümleler kurarak herkesi oynamaya çağırır.

Kına gecesinin belirli bir kısmında damat evi ziyaret eder ve kınadan payına düşeni alarak ortamdan ayrılır. Kına fotoğrafçısı ekibimiz tarafından özel olarak eğitim almış kişilerden seçilmektedir. Kına gecesi sırasında gelin hanımın duygusallığını ve hem ağlarım hem giderim anlarının hepsini yakalamak bizim ve profesyonel ekipmanlarımızın işidir. Çekim kalitesi yüksek fotoğraf makinalarımız sayesinde yüzünüzdeki tül ağlamanızı gizlemeye yetmeyecektir. O anı canlı canlı yıllar sonrada yaşamanız için kına fotoğrafçısı fiyatları arkadaşımız gerekli ekipmanları kullanacak ve gece boyu gözlerini sizden ayırmayarak tüm anlarınızı bir bir ölümüz hale getirecektir.

Kına fotoğrafçısı müşterilerimizin istemesi halinde bayan fotoğrafçılarımız tarafından seçilebilir ya da sizin istediğiniz başka bir ekip üyemiz de olabilir. Fiyat politikalarımız her bütçeye uygun paket seçenekleri ile belirlenmiş olsa da müşterilerimizin isteklerine ya da bütçelerine göre yeni paketler hazırlamamız mümkündür. Gecenin planı müşterilerimiz ile beraber hazırlanır. Sizin istediğiniz bir saatte çekimler başlar ve sizin istediğiniz saatte son bulur. Yapacağımız program dahilinde isterseniz gece başladığında, isterseniz hazırlanma anlarınız da dahil olmak üzere çekimleri gerçekleştirmemiz mümkündür. Çekim tamamlandıktan sonra tüm fotoğraflarınız gerekli işlemlere tabii tutularak istediğiniz bir albüm içinde teslim edilecektir.

ucuz kına fotoğrafçısı

ucuz kına fotoğrafçısı

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.