Sakarya Doğum Fotoğrafçısı

Sakarya Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 31 Ağustos 2016 737 defa okundu 0 yorum

Doğduğunuz günü hep annelerinizden dinlediniz ve şimdi siz bir anne adayısınız. Hastaneye gideceksiniz ve bu gece sizin için çok uzun geçecek olsa da, aslında sadece saatler içinde sabırsızlıkla beklediğiniz yavrunuz kucağınızda olacak. Yıllar sonra o gece misafirliklerde anlatılacak ama çocuğunuz arkadaşları ile oyun oynadığı ve yaşı küçük olduğu için anlamayacak. Sakarya Doğum Fotoğrafçısı olarak tüm sakarya’ya hizmet vermekten mutlu olacağız.Başta Adapazarı ,Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve,Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Büyüdüğünde ise her insan gibi anılarınıza yeni anılar eklediğiniz gibi o anılar silikleşerek uzaklaşacak ve üzerine bir de bir anne olarak çektiğiniz acı yüzünden birçok anı hatırlamayacaksınız. Oysaki çocuğunuza bırakacağınız en güzel hediyelerden biridir o anlarda yaşadığınız heyecan, panik, onu sabırsızca bekleyişiniz.

Sakarya doğum fotoğrafçısı ekibimiz sayesinde artık doğum anında neler olduğunu hatırlamanız mümkün. Doğum odasındaki tüm o heyecanı, babanın koridordaki sabırsız ve gergin bekleyişini size kare kare saklama imkanı veriyoruz. İşimizi en iyi eğitimi almış fotoğrafçılar ve en iyi ekipmanlar ile yaptığımız için hiçbir özel anı kaçırmadığımıza eminiz. Yaşanan her anın özel olduğunu ve bu anların telafisi olmadığını bilen bir ekip ile çalışmak isterseniz Sakarya doğum fotoğrafçısı ekibimiz sizin için göreve hazır.

Doğum fotoğrafçısı olmak son derece hassas bir iştir. İyi bir eğitim, doğru ekipmanlar, doktor ve hastane personeli ile iş birliği içinde çalışmak gerekir. Eğer doktor ile iyi bir şekilde koordine olmazsanız zamanında içeride olamayabilirsiniz, yanlış ekipman kullanır ve önlemleri almazsanız bebeğe ve anneye zarar verebilirsiniz. Tüm bu nedenlerden dolayı Sakarya doğum fotoğrafçısı ekibimiz gibi işini bilen kişiler ile çalışmanız bu anları size her zaman hatırlama imkanı sunacaktır.

Sakarya doğum fotoğrafçısı fiyatları ile de çok hesaplı ve ucuz. İsteyen müşterilerimiz için çekimi gerçekleştirecek kişi bayan bir fotoğrafçı olabilir. Çekimlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre yönlenmektedir. Dileyenler video çekimleri gibi çekimler de talep ederek doğum hikayelerini oluşturabilir. Ekibimiz olabildiğince salt sevgi dolu ve natürel anları yakalamaya özen gösteren bir yapıda çalışmaktadır. Her bütçeye uygun paketler tarafımızca hazırlanmış olup, sizin için geçerli olan bütçeyi bize sunmanız halinde kalitemizden ödün vermeden yeni bir bütçe oluşturmamız da mümkündür. Anılarınızdan uzaklaşmamanızı sağlamak ekibimizin en temel görevidir.

sakarya doğum fotoğrafçısı fiyatları

sakarya doğum fotoğrafçısı fiyatları

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.