Sancaktepe doğum fotoğrafçısı

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 3 Eylül 2016 765 defa okundu 0 yorum

Sancaktepe Doğum Fotoğrafçısı, tüm gebelik, hamilelik bebeklerinizin ve çocuklarının doğum fotografçısı olarak, Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi’nde hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı ekibimiz doğum hikayesi ve doğum çekimleri isteyen aile olma adaylarına en iyi hizmeti, kaliteli bir şekilde vermektedir. Ekibimizin en iyi yanlarından biri doğumun önemli bir olay olduğunu ve bu olayın kainatın en güzel şeylerinden biri olduğunu bilerek çekimler gerçekleştiriyor olmasıdır. Bu sayede en sade ve en kutsal kareler yakalanabilmekte, sadece duyguların ön planda olduğu, yapaylıktan uzak fotoğraflar çekilebilmektedir. Anne ile çocuğun muhteşem bağının 9 ay öncesinden doğum gününe kadar geldiğini bilen bir ekip sizin aranızdaki o koparılamaz bağı en iyi şekilde ortaya koyacak olan ekip anlamına gelmektedir.

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı arkadaşlarımız çocuk ile annenin ilk buluşmasını, baba ile bebeğin ilk buluşmasını eşsiz görmekte ve bu anları birçok zaman es geçen kişiler olduğunu bilmektedir. O anın paniği ile bu eşsiz anları ölümsüz hale getirmeyi unutmaya son veren ekibimiz ekipmanları ve aldığı eğitimler ile size o an içindeki sonsuzluğu vaat etmektedir. Seneler sonra çocuklarınıza hatta torunlarınıza gösterilebilecek muhteşem anları size sunmak Sancaktepe doğum fotoğrafçısı ekibimiz ile imkansız değil.

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı olarak, sizlere doğum öncesi ve doğum sonrası hamilelik anlarınızı fotoğraflayarak, gelecek kuşaklara, yavrunuzun sımsıcak anılarını armağan ediyoruz.

Ekibimiz verdiği hizmet ve fiyat politikaları ile kalitesini, müşterisini düşündüğünü ortaya koymaktadır. Her bütçeye uygun çekim planları tarafımızca yapılabilmekte ve asla kaliteden ödün verilmemektedir. Doğum günleri dışında sizin için önemli diğer özel günlerde de ekibimiz size tanıklık etmekten gurur duyacaktır.

Doğum Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirebileceğimiz Hastaneler

Özel Via Hospital Sancaktepe

Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi

Özel Deniz Tıp Merkezi

Özel Meditepe Tıp Merkezi

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı fiyatları

Sancaktepe doğum fotoğrafçısı fiyatları

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.