Save the Date ve Fotoğrafçı Fiyatları

Save the Date ve Fotoğrafçı Fiyatları
FotoBlog 20 Eylül 2016 1077 defa okundu 0 yorum

Save the Date nedir diye sormuşsanız kendinize bir başka adıyla evlilik öncesi video ve fotoğraf çekimi olarak adlandırmakta mümkün. Türkçesi ile “tarihi/anı kaydet” olarak karşımıza çıkan bu akımın öncüleri arasında Türkiye’de dugunvedogumfotografcisi.com olarak hizmet sunmaktadır. Evlenecek çiftler, sosyal ağlarda evlenmeden önce save date çekimi yaptırarak paylaşıyorlar. Save the Date çılgınlığı, evlilik öncesi çiftlerin özel olarak hazırlandıkları ve facebook, twitter, instagram gibi popüler sosyal ağlarda paylaşıma sunarak beğeni ve paylaşımlarını da arttırmaktadır.Ayrıca düğün fotoğrafçısı hizmeti ile de düğün günü çekimleri özel fotoğrafçımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Save the Date FOTOĞRAFÇISI HİZMETİNİZDE

Save the Date fotoğraf çekimi olarak sunulduğu gibi video çekimi olarak ta sunulmaktadır.Yeni evlenecek çiftler, en az 3-4 ay öncesinden gerekli hazırlıkları yaparak Save the Date fotoğrafçısına hazırlıkları yapması için bir tarih üzerinde anlaşma yapılır.Tek b,r fotoğraftan ibaret olabileceği gibi fotoğraflar dizisinden de oluşabilmektedir. Save the Date çekimlerinin, çiftlerin düğünleri hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla sosyal medyada paylaşılabilecek elektronik bir davetiye hazırlanması için düğün öncesinde yapılacak fotoğraf çekimini ve davetiye tasarım sürecini kapsar

Save the Date çekimlerini sadece fotoğraf olarak değil video olarak da tasarlamak mümkün…Siz hayal edin biz hayalinizi mutluluğunuza kaydedelim.Hayal konusunda sınır tanımayan ekibimiz ile, farklı konsept ile size hayalinizi canlı canlı sunalım.Hayalleri gerçeğe dönüştürecek olan save the date fotograf ve video çekim hizmeti ile en güzel kareleri ömrünüze perçinleyelim.

Aklınızdaki çekim konseptine uygun ekipmanları ve ortamı sizler için ayrıca hazırlamaktayız.Bir bakmışsınız hayaliniz gerçeğe dönüşmüş.Pembe düşlerinizi fotoğraf karelerine sığdırmak için 7 gün 24 saat hizmeti sizlere sunuyoruz.Çünü biliyoruz ki hayalleriniz bizim için de çok değerli.

Fiyatlara, çekimin nerede ve hangi tarihte yapılacağı etki ediyor; şehir dışı veya yurt dışında yapılan çekimlerde masraflar büyük oranda artıyor.Çekimde kullanılan ve kullanılacak olan aksesuarlar ve styling çalışmaları da maliyete etki eden unsurlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

SİZ HAYALLERİNİZİ SÖYLEYİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Sizde hayallerinizin hafızlarda değil de profesyonel fotoğrafçı çekimleri ile fotoğraf ve videolarda yer almasını istiyorsanız mutlaka bu akımdan mutlaka faydalanın.Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek olan ekibimiz, uygun fiyat ve indirimli kampanyalı seçeneklerimizden sizleri de faydalandırmayı amaçlamaktadır.

save date nedir fiyatları

save date nedir fiyatları

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.