Sünnet Fotoğrafçısı ve Sünnet Fotoğrafçısı Fiyatları

Sünnet Fotoğrafçısı ve Sünnet Fotoğrafçısı Fiyatları
Sünnet Fotoğrafçısı 27 Ağustos 2016 1023 defa okundu 1 yorum

Çocuklar bizim için en değerlidir. Her şey istediği gibi olsun isteriz. El bebek gül bebek büyütürüz. Gözümüzün önünde seneler geçtikçe hatalarına, doğrularına, mutluluklarına, ilk aşkına, ağzından çıkan ilk kelimelere şahit oluruz. Çocuklarımızın yaşadığı önemli günler de oldukça fazladır ancak biz birçoğunda izleyen taraf oluruz. Erkek çocuk ise bambaşkadır.Sünnet fotoğrafçısı, erkek çocuğunuzu “adamlık” aşamasına geçerken o anı ölümsüzleştirir.

Ailenin devamıdır, ailenin gözünün arkada kalmasını engelleyendir, evin ikinci erkeğidir… Bir anne ile babanın en gururlandığı ve artık oğlumuz büyüdü dediği zamanlardan birisi sünnet töreni olarak bilinir, artık o küçük bir erkek çocuğu değil bir delikanlı adayıdır. Annesinin oğluna yaptığı ilk düğündür, babasının dostları ile oğlu için oynadığı ilk düğündür. Sünnet düğünü gerçek düğünün provasıdır.

Çocuğunuzun en özel günlerinden birinde özenle hazırlanırsınız. Günler öncesinden davetiyeler hazırlanır, ufaklığın sünnetliği alınır. Anne o gün için en güzel kıyafetlerden birini alır. Baba düğün sahibi nede olsa düğün sahibi en şık takımlardan birini seçer ve o günü bekler. Sünnet düğünü günü geldiği zaman önce ufaklık berbere götürülür ve tam bir damat tıraşı olur, ardından kıyafetleri giydirilir. Küçük bey tamamlandığı zaman sıra anne ve babadadır; gururla düğün mekanına giderler, yanlarında artık büyüme adayı çocukları da vardır.

Sünnet düğününün en güzel detaylarından biri sünnet yatağıdır. Büyük emekler ile hazırlanır, düğün mekanı kadar hareketli bir yataktır sünnet yatağı. Takılar için bir yastığın olduğu her tarafı ilerleyen saatlerde çocuğun hediyeleri ile dolacak olan yatak bir gencin büyümesine tanıklık edecektir.

Düğün sırasında herkes eğlenir, ailenin küçük oğlunun etrafında arkadaşları vardır. Elinde asası olan erkek çocuğumuz kendini adeta bir şehzade, bir kral gibi hisseder. Konvoylar kurulur, oğlunun büyüdüğünü aile tüm şehre duyurur. Davullar, zurnalar bu ana şahitlik etmektedir.

Bu kadar güzel bir gün akıllarda saklanmamalıdır. Hayatınızın en özel anlarından birine sırtınızı dönüp gitmek olmaz. Fotoğraflar sizin için anları ölümsüz kılan değil midir? Aile albümünüzde, bütün ailenin sizin çocuğunuz için bir araya geldiği, dostu düşmanı çatlatan o muhteşem düğünden kareler olması gerekmez mi?

Eski fotoğraflara bakın; anne baba oğlunu ortaya almış ve üçü birlikte tek kare çekilmiş ama düğünün geri kalanı yok. Profesyonel sünnet fotoğrafçıları sayesinde artık düğününün tek kareden ibaret olmayacak. Ekibimizin sünnet fotoğrafçısı sayesinde o gece tüm ihtişamı ile senelerce hatırlanacak. Anne babanın gururlu halleri, oğlunuz için piste ilk çıktığınız an, oğlunuzu hazırladığınız anların hepsi uzman ekipmanlarımız tarafından ölümsüzleştirilecek.Sünnet fotoğrafçısı fiyatları yüzünüzü gülümsetecek.

Siz gecenin keyfini çıkarın, sünnet fotoğrafları çekmek sünnet fotoğrafçısı olarak bizim ekibimizin işi olsun. Siz anları yaşarken “Keşke fotoğraf makinamız olsaydı.” diye düşünmeyin, siz anın keyfini çıkarın biz profesyonelliğimiz ile sizin mutluluğunuzu dolu dolu yaşamanızı an ve an kaydedelim.

Sünnet fotoğrafçısı fiyatları  her bütçeye uygun paketler ile düzenlenmiştir. Sizlerin bütçesine göre hareket eden ekibimiz hiçbir şekilde kaliteden ve günün ihtişamından ilerleyen dönemlerde sizi mahrum etmeyecektir. Fotoğraflar sizin belirlediğiniz zaman dilimlerinde, sizin istediğiniz gibi çekilecek ve tarafımızca sizin belirlediğiniz fotoğraflara gerekli işlemler yapılacaktır. Fotoğraflar siz düğünden ayrıldıktan kısa bir süre sonra düzenlenmeye başlanacak ve sizin seçtiğiniz albümlere yerleştirilerek size verilecektir.

Fotoğraf üzerine gerekli tüm eğitimleri almış uzman bir ekip sayesinde tek kare bir fotoğraf üzerinden bütün bir düğünü hatırlamanıza gerek yok. Dikkatsizce çekilmiş, netlikten yoksun, herkesin gerildiği fotoğraflar yerine; tüm neşenin ve enerjinin 10 yıl sonra dahi aynı şekilde hissedileceği fotoğrafları sizler için uzman ekipmanlarımız ve fotoğrafçılarımız ile biz yaratabiliriz.

sünnet fotoğrafçısı

sünnet fotoğrafçısı

 

Benzer Yazılar

  1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
   eren_savas 10 Eylül 2016 - 18:46

   Kardeşimiz sünnet oldu.sizi tercih ettik.çok güzel oldu

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.