Yeni Doğan Fotoğrafçısı

Yeni Doğan Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı 28 Ağustos 2016 800 defa okundu 1 yorum

Bebeğinizin hayata geldiği andan itibaren en büyük koruyucuları olursunuz. Bir hemşirenin dahi bebeğinize dokunmasından tedirgin olmanız size annelik ve babalık duygusu ile bahşedilmiştir. Daha bebeğiniz dünyaya gelmeden ona en güzel, en rahat kıyafetleri alır, en steril ortamları yaratmaya çalışırsınız. Yeni Doğan Fotoğrafçısı, tüm temizlik ve hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak çalışmaktadır.

Doğum ardından belirli bir dönemde bebekler oldukça hassas olur bu nedenle bebeklere o dönemlerde çok iyi bakmak gerekmektedir.Doktorlar dahi bu dönemde bebeğinizi steril odalarda tutar ve sizin emzirmeniz gerektiği zamanlarda yanınıza getirir. Anne ve bebeğin odasına girenlerin de bu nedenle dikkatli olması son derece önemlidir. Bebeğe direkt temaslar son derece zararlı olabileceği için kişilerin mutlaka temizliğine dikkat etmesi gerekmektedir.

Bebeklerin cildi, gözleri son derece hassastır; biraz fazla öpülse yanakları kızarır, biraz sıcak bir ortamda kalsa kurdeşen döker…

Peki; değerliniz olan bebeğinizi profesyonel olmayan kişiler yüzünden riske atar mısınız? Yeni doğan fotoğrafçısı olmak büyük bir özen gerektirir. Profesyonel olmayan bir kişi ile gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimi bebeğinize zarar verebilmektedir. Örnek vermek gerekirse bebeğin çekimi asla flaşlı bir çekim ile yapılmaz bu durum gözlerine zarar verebilir. Bebeği çekerken temastan kaçınmak en önemli unsurdur, eğer fotoğrafçınız sürekli bebeğiniz ile temas halinde ise güvenilirliğini sorgulamanız gerekmektedir.

Yeni doğan fotoğrafçısı olmak için ekibimiz gibi doğru eğitimleri almış olmak ve bu işe ciddi mesailer harcamak gerekmektedir. Bizim için önce bebek ve annenin sağlığı gelir. Yeni doğan bir bebeği nerede çekersek çekelim; sağlık birimlerinden aldığımız talimatlar doğrultusunda gerekli sterilizasyon işlemlerini yaptıktan sonra ekipmanlarımız ile çekim yapmaya başlarız.

Bir bebeği çekerken onun dünyadaki ilk anlarını yakalamak bizim işimiz. Doktorun bebeğinizin sırtını sıvazladığı, bebeğinizin nefes almanın heyecanı ile ağladığı, hemşirelerin bebeğinizi hızlıca yıkadığı o anların hepsine sizin için tanıklık edebilir ve her anı sonsuza kadar saklamanıza yardımcı olabiliriz. Ekipmanlarımızın profesyonelliği sayesinde tek bir anı dahi kaçırmayız ve şahit olmanız gerektiğine inandığımız her anı size saniye saniye kaydederiz.

YENİ DOĞAN FOTOĞRAFÇISI VE FİYATLARI

Yeni doğan fotoğrafçısı fiyatları veya  doğum fotoğrafçısı fiyatları  özel çabalar gerektirdiği için pahalıdır diye düşünenlerdenseniz her bütçeye uygun fiyat politikalarımız ve farklı içeriklere sahip paketlerimiz mevcut. Bebeğiniz için ayırdığınız bütçeye göre sınırlar belirlediğimiz bir çekim ile uygun fiyatlara sizi tatmin edecek çekimler yapabiliriz.

Çekimin gidişini siz belirlersiniz ve sizin istekleriniz yönünde hastane çalışanları ile iş birliği içinde çekimlerimiz gerçekleşir. Doktoru, hemşireleri ve sizi engelleyecek ya da rahatsız edecek bir çekim değildir, ekibimiz o anlarda olayı tamamen dışarıdan izleyerek o an yaşanan sevinci, heyecanı ve akıp giden zamanı kayıt altına alır ve asla müdahalede bulunmaz. Doğum anında doğum odasına girmemizin istenmesi halinde çok daha katı tedbirler alınır ve doktor ile iş birliği içinde çalışılarak verimli bir çekim tarafımızca size sunulur. Bütün mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek bizim ekibimizin profesyonelliği için sürpriz değildir.

yeni doğan fotoğrafçısı

yeni doğan fotoğrafçısı ve yeni doğan fotoğrafçısı fiyatları

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
    sulexcakir 10 Eylül 2016 - 19:18

    canım yeni doğan bebek koklamak çekti

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.